Skoki pokazowe

Szkoła Spadochronowa Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu, uprzejmie informuje o możliwości organizacji pokazowych skoków spadochronowych.

Członkowie sekcji spadochronowej naszego Aeroklubu wielokrotnie wykonywali skoki pokazowe na imprezach masowych, które są wspaniałym widowiskiem jak również mogą służyć promocji organizatorów. Dodatkowym walorem jest możliwość wykonania różnorodnych skoków pokazowych, takich jak: skoki pojedynczych skoczków np. z podwieszoną flagą, skoki na celność formacji wieloosobowych, skoki w ewolucjach na otwartych czaszach, itp. Dodatkowo Aeroklub Lubelski dysponuje różnymi samolotami, dzięki czemu ofertę można dostosować do każdych wymagań organizacyjnych.

Szkoła Spadochronowa w Radawcu zapewnia zabezpieczenie przestrzeni powietrznej na czas wykonania czynności lotniczych związanych ze skokami spadochronowymi oraz przygotowanie i zabezpieczenie miejsca lądowania skoczków przy współpracy z odpowiednimi służbami porządkowymi wyznaczonymi przez organizatorów imprezy

Zapraszamy do współpracy. W ramach jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Dyrektorem Aeroklubu Lubelskiego pod numerem 81 503 07 90.